O nás

O nás

Tiskárna Mníšek je rodinným dědictvím, které přešlo z otce na syna. Byla založena třemi společníky v roce 1991 a navázala na tiskárenskou výrobu, která zde byla provozována od r.1981 pod hlavičkou OPS Řevnice.

Nabízíme široký sortiment polygrafické výroby od grafického zpracování, přes tisk vizitek, letáků, katalogů, časopisů, samolepek, plakátů, bannerů, jídelních lístků, včetně dokončovacích prací, kompletního knihařského zpracování.

Co děláme

Vyrábíme vazbu i tisk diplomových a ročníkových prací, nabízíme možnost svázání ročníků časopisů, opravy vazeb starých i historických knih. To, čím se opravdu rádi pochlubíme, je umělecká vazba knih, kterou pro nás stále zajišťuje Karel Havlík – zakladatel tiskárny.

Tisk větších nákladů pro Vás zajišťujeme na archovém ofsetovém stroji do formátu 520 x 740 mm. Menší zakázky na digitálním produkčním stroji formátu SRA3, případně velké formáty do šíře role 1300 mm. Zpracováváme knihařské vazby V1, V2, V3, V4 a V8, kroužkové vazby, termovazby nebo vazby twin-wire, včetně vazby kalendářů.